Доставка

Мінімальне замовлення від 300 грн!!!

 

 Доставка по Україні здійснюється зручними для Вас компаніями перевізників таких як "Укрпошта" та "Нова пошта" на Ваш вибір згідно тарифам самих перевізників. Ціну можна взнати зайшовши на сайти перевізників або зателефонувавши їм безпосередньо.

 

 Термін оформлення та відправки товару складає 1-2 дні в залежності від навантаження (завжди намагаємось оформити замовлення і відправити його якомога швидше).

 

 Весь товар перед відправкою перевіряється на його цілісніть та комплектацію!

 

 Увага!!!

 

 При отриманні замовлення перевіряйте цілісність товару, його комплектацію, наявність замовленої кількості в присутності представника компанії перевізника. Тільки таким чином можна уникнути подальших проблем чи дискусій з цього приводу і вирішити всі питання.


 ПАМ'ЯТАЙТЕ! Обмін або повернення коштів за товар неналежної якості або неповної комплектації може бути здійснено тільки вразі виявлення проблеми у присутності представника компанії-перевізника.


 Умови для повернення або обміну товару: ( за ініціативою клієнта (не підійшов колір або матеріал, «...на картинці він здавався більше...»), а не з вини інтернет-магазину):


  -товар новий і не був у використанні;


  -товар не має слідів використання: подряпин, потертостей, відколів, тріщин, вм'ятин, розривів, забруднень тощо;

  -збережена комплектація товару, цілісність і всі елементи упаковки, ярликів, заводських маркуваннь, товарний вигляд виробу.


Для покупців з будь-якої точки України (крім тимчасово окупованих територій) є можливість надіслати товар для обміну або повернення протягом 14 днів, на зворотну адресу відправки, сплативши доставку за свій рахунок.