Про Нас

  Ми вже більше 7-ми років на ринку. За цей період наш магазин зумів зарекомендувати себе з найкращого боку по таким важливим критеріям як: якість товару, якість і швидкість обслуговування, ціна товару. На ціну товару ми звертаємо особливу увагу тому, що це особливо важливий фактор на сьогоднішній день. У нас дуже низькі ціни, які привернуть увагу будь-якого охочого придбати той чи інший товар оптом. Ми цінуємо кожного клієнта, будь то разовий покупець випадково зайшовши зробити покупку для дому (мінімальна сума замовлення від 300 грн), до оптових і постійних покупців для яких у нас завжди є в запасі знижки та цікаві акції.

 

  Ми гарантуємо якість товару і обслуговування. Ми поміняємо Вам товар за свій рахунок, якщо Ви знайшли заводський брак. Перевіряйте товар при отриманні !!!

 

    Заходьте до нас, вибирайте, питайте і консультуйтесь, вивчайте товар і Ви завжди залишитесь задоволені.

 

    У нас постійні оновлення в товарі і часті акції.

 

    Ми чекаємо вас!

 

    Вдалих Вам покупок !!!

 

   Посуд постійно оточує нас і переслідує як вдома так і на роботі, в кафе чи на відпочинку. Ми кожен день користуємось нею. І ось тут дуже важливий фактор - яка вона ця посуда. Адже не секрет, що красивий посуд і страви приготовані в ній і подані до столу відразу викликають у нас апетит, а це сприяє кращому функціоналу нашого шлунка. Шлунок - наше здоров'я!

 

   Саме тому особливо важливо яка це посуда, матеріал з чого зроблена, якість виробу, дизайн і колірна гамма, технічні данні посуду, чи невтрачає їжа свої смакові якості, надійність і простота догляду за нею, безпеку при використанні. Ми пропонуємо широкий асортимент якісної продукції за найнижчими цінами, що задовольнить будь-якого покупця.